Secret-Őr Orosháza

Secret-Őr Orosháza

Orosházán rendezte meg a Békés Megyei Harcművész Szövetség és a helyi Contact kick-box és Thai-box Kub a Secret-Őr Kupa Békés megyei kick-box bajnokságot,amelyen a kick-box irányzaton kívül az ITF taekwon-dosok is tatamikra léptek. A versenyt semi-contact és light-contact szabályrendszerben rendezték meg. A jó hangulatú verseny egyben a megyei harcművész idény utolsó rendezvénye volt.

Eredmények:

SEMI-CONTACT

Férfi:

69 kg     1. Csík József (Újkígyós)

2. Pipis  László (Orosháza)
89 kg     1.Brenucz László (Barátság SE, Battonya TKD)

2. Nyitrai Zoltán (Orosháza)

 

Felnőtt női

60 kg
1. Zsidek Petra (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Prókai Dóra (Mezőberény)

 

ifjúsági lány

65 kg

1. Poroszlai Ramóna (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

2. Bálint Edit (Békéscsabai Lakótelepi SE)

3. Pribék Andrea (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

Gyermek lány

+32 kg

1. Török Dóra (Újkígyós)

2. Kovács Barbara (Békéscsabai Lakótelepi SE)

3. Mezei Nikolett (Barátság SE, Battonya TKD)

 

 

Ifjúsági  fiú
47 kg
1. Csák Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE)

57 kg

1. Laurincz Zoltán (Újkígyós)

2. Sági Zsolt (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

63 kg
1. Solymosi László (Mezőberény)

2. Vígh Antal (Barátság SE, Battonya, TKD)

 

69 kg sc.
1. Harangozó Gábor (Újkígyós)

2. Niedermayer Bence (Barátság SE, Battonya)

 

Serdülő fiú

37 kg

1. Krucsai Gergő (Újkígyós)

2. Hrabovszki Donát (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3. Rácz Martin (Kondoros)

52 kg             · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

1. Bálint Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Stumpf Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)

3. Varga György (Kondoros)

 

+52 kg

1. Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Szász Kristóf (Kondoros)

 

serdülő lány
42 kg.

1. Laurincz Boglárka (Újkígyós)

2. Kukla Kinga Barátság SE, Battonya)

3. Fábián Rita (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

52 kg.

1. Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Koós Gabriella (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

Serdülő fiú

28  kg
1. Ruck Levente (Újkígyós)

2. Varga Mátyás (Újkgyós)

 

32 kg

1.Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Czár Tibor (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

47 kg
1. Szentpéteri Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Kurunczi Gábor (Barátság SE, Battonya)

 

Gyermek fiú

28 kg

1. Laurincz Péter (Újkígyós)

2. Szabó Lóránd (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

32 kg.

1. Flack Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Kerekes Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE)

3. Sági Roland (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

+32 kg
1. Csák Boldizsár (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Magyar István (Újkígyós)

3. Szekeres Sándor (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

 

iskolás lány III. csoport

1. Halász Enikő (Mezőberény)
2. Horváth Edina (Újkígyós)

3. Horváth Magdolna (Újkígyós)

 

LIGHT-CONTACT

Felnőtt férfi
89 kg.

1. Szabó Lőrinc (Contact Orosháza)

2. Deli Roland (Contact Orosháza)

3. Kukuk Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

 

+ 89 kg
1.Nyitrai Zoltán (Orosháza)
2. Brenucz László (Barátság SE, Batonya TKD)

 

Ifjúsági  fiú

47 kg

1. Csák Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Csontos Norbert (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

57 kg
1. Laurincz Zoltán (Újkígyós)

2. Sági Zsolt (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

63 kg

1. Vígh Antal (Barátság SE, Battonya, TKD)

2. Solymosi László (Mezőberény)

 

69 kg

1. Niedermayer Bence (Barátság SE, Battonya TKD)

2. Harangozó Gábor (Újkígyós)

 

serdülő fiú

47 kg

1. Szentpéteri Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Kurunczi Gábor (Barátság SE, Battonya TKD)

 

gyermek fiú

28 kg.
1. Laurincz Péter (Újkígyós)

2. Szabó Lóránd (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

32 kg.
1. Flack Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Sági Roland (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

3. Szász Szilárd (Kondoros)

3.Kerekes Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

+32 kg
1. Csák Boldizsár (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Magyar István (Újkígyós)

3. Szekeres Sándor (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

Serdülő lány

47 kg
1. Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)

2. Koós Gabriella (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

3. Halász Enikő (Mezőberény)

 

Gyermek lány

32 kg

1. Mezei Nikolett (Barátság SE, Battonya TKD)

2. Török Dóra (Újkígyós)

3. Kovács Barbara (Békéscsabai Lakótelepi SE)