Hangulatos megyei kick-box verseny évadzáró

Hangulatos megyei kick-box verseny évadzáró

A Békés megyei Harcművész Szövetség Orosházán rendezte meg a gyermek, serdülő, ifjúsági és felnőtt semi-contact és light-contact megyei bajnokságot. Ahogyan ez várható volt, az utánpótlást mozgatta meg a verseny, de a sportpályafutásuk elején lévők mellett számos utánpótlás válogatott VB érmes is elindult, kihasználta a versenyzési lehetőséget. A rendező, az orosházi Contact Kick-box, Tai-box klub mindent megtett a jó lebonyolítás érdekében, a  bírói kar döntéseit nem övezte nagyobb vita. Nagy sikert aratott az óvodás korúak edzőmérkőzéseik, akik nem versenyszerűen gyakoroltak arra, hogyan fognak majd valamikor komoly versenyeken küzdeni.

Eredmények:

 

Semi-contact:

Kadett 2 fiú

 

57 kg.
1.Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Hídvégi Nándor (Újkígyós)

 

+69 kg.
1.Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Huszárik Mihály (Contact SE, Orosháza)

 

Lány

50 kg.
1.Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Fábián Rita (Hegyesi SE Füzesgyarmat)
kadett 1

fiú

 

32 kg.
1.Varga Mátyás (Újkígyós)
2.Mézes Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

37 kg.
1.Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Rácz Martin (Kondoros)
3.Dénes Benedek (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

42 kg.
1.Krucsai Gergő (Újkígyós)
2.Czár Tibor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Babinszki Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

47 kg.
1.Óré Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Varga György (Kondorosi Kick-box SE)
3.Vincze Ádám (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

Kadett 1 lány

 

37 kg.

1.Kiss Gréta (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
2.Kiss Eliza (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
3.Fábián Leila (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

47 kg.
1.Török Dóra (Újkígyós)
2.Mácsár Dorina (Szarvasi TKD)

 

Gyermek fiú:

25 kg.
1.Viczián Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Bánfi Bence (Újkígyós)

32 kg.
1.Laurincz Péter (Újkígyós)
2.Laczó Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Vadi Olivér (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

+32 kg.
1.Szász szilárd (Kondoros)
2.Frankó Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Török Vince (Újkígyós)

 

Gyermek leány

28 kg.
1.Hegedűs Hanga (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Vicián Vivien (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Koszecz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

32 kg.

1.Leszkó Kitti (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Váradi Szonja (Újkígyós)
3.Fülöp Fanni (Újkígyós)

+32 kg.
1.Zsilák Laura (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Kovács Hanna (Újkígyós)

 

LIGHT-contact:

 

Kadett 2 fiú:

63 kg.
1.Varga György (Kondoros)
2.Gazsó Attila (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
Kadett 2 leány
50 kg.
1.Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Mácsár Dorina  (Szarvasi Taekwon-do)
3.Fábián Rita (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

Kadett 1 fiú
37 kg.
1.Czár Tibor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Rácz Martin (Kondoros)
3. Szabó Zoltán (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

Kadett 1 leány

37 kg.
1.Kiss gréta (Hegyesi SE Füzesgyarmat)
2.Fábián leila (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
3.Kiss Eliza (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

Gyermek fiú

28 kg.
1.Szabó Lóránt (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
2.Vincze Máté (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

 

+32 kg.
1.Szász Szilárd (Kondoros)
2.Bohus Ákos (Szarvasi TKD)

 

A versenyt támogatta:

Csomiép Beton és Melliorációs Termékgyártó KFT,

Békés Megyei Harcművész Szövetség,

G4S Biztonsági Szolgáltatások RT,

Andrékó Zoltán vállalkozó