Secret-Őr Kupa megyei kick-box Bajnokság

Secret-Őr Kupa megyei kick-box Bajnokság

Secret-Őr Kupa megyei kick-box Bajnokság.

Orosházán, a Táncsics Mihály Gimnázium tornacsarnokában rendezték meg a Secret-őr Kupa Békés megyei kick-boksz bajnokságot. A gyermek, ifjúsági és felnőtt korosztály light-contact-ban, a serdülők és a felnőttek semi-contactban indultak el. A kick-boxos sportolók mellett két taekwon-dos versenyző is elindult, bár jóval többet vártak a szervezők. A versenyt a Puravecz Péter vezette helyi, orosházi Contact SE rendezte, akik jelesre vizsgáztak. Egy nagyon jó hangulatú, színvonalas verseny kerekedett ki vasárnap délután, 8 klub 70 versenyzőjének részvételével.

Eredmények:

semi-contact stop
Felnőtt férfi
63 kg
1. Gajdács Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2. Csík József (Újkígyós)

79 kg
1. Kertmegi István (Újkígyós)
2. Csák Dániel (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
3. Pipis László (Contact K.T.S.E.Orosháza)

84 kg
1. Szabó Lőrinc Contact S.E.Orosháza)
2. Deli Roland (Contact K.B.S.E.Orosháza)

Serdülő fiúk

28 kg
1. Pallagi Szilárd (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2. Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE)

32 kg
1. Krucsai Gergő (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2. Makra Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3. Hrabovszki Donát (Békéscsabai Lakótelepi SE)

37 kg
1. Szentpéteri Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2. Babinszki Péter (Mezőberény)

42.kg
1. Bálint Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Mézes Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Kordik Levente (Mezőberény)

47 kg
1. Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Csák Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Mészáros Attila (Békéscsabai Lakótelepi SE)

+47 kg
1.Opauszki Dávid (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Szűcs Dániel (Dévaványa)
3.Solymosi László (Mezőberény)

Női  semi-contact stop
Felnőtt 60 kg
1. Tarnóczky Rebeka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2. Szuromi Lilla (Orosháza)

serdülő leány
37 kg
1. Laurincz Boglárka (Újkígyós)
2. Fábián Rita (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)

42 kg.
1. Poroszlai Ramóna (Hegyesi S.E.Füzesgyarmat)
2.Sáli Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE)

Light contact
Felnőtt Férfi
63 kg
1.Gajdács Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Csík József (Újkígyós)

69 kg.
1.Himler Gábor (Újkígyós)
2.Pipis László (Contact K.T.S.E.Orosháza)
3.Kertmegi István (Újkígyós)

84 kg
1.Deli Roland (Contact K.T.S.E: Orosháza)
2. Szabó Lőrinc (Contact K.T.S.E.Orosháza)

Ifjúsági fiú

47 kg.
1.Németh István (Contact K.T.S.E.Orosháza)
2.Csontos Norbert (Hegyesi S.E.Füzesgyarmat)

52 kg.
1.Kádas Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Barna Patrik (Mezőberény)
3 Ökrös Dániel (Contact K.T.S.E.Orosháza

63 kg.
1.Vida Balázs (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
2.Mogyorósi Gyula (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
3. Himler Bence(Újkígyós)

Gyermek fiú
28 kg.
1.Flack Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Szabó Zoltán (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
3.Mézes Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE)

32 kg
1.Czár Tibor (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Csák Boldizsár (Békéscsabai Lakótelepi SE)

+32 kg
1.Barucza Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE
2.Krajcsó Csanád (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF taekwon-do)
3.Szűcs Roland (Dévaványa)

Női Light-contact
Felnőtt 60 kg
1.Szuromi Lilla (Contact K.T.S.E Orosháza)
2. Tarnóczky Rebeka (Békéscsabai Lakótelepi SE)

Gyermek leány
+32 kg
1.Török Dóra(Újkígyós)
2.Nyeste Laura (Békéscsabai Lakótelepi SE)
3.Kovács Barbara (Békéscsabai Lakótelepi SE)