Edzések

BÉKÉSCSABAI  LAKÓTELEPI SE AVLL – STYLE KARATE ÉS KICK BOX

Kezdő csoport:

All-Style Karate (kick-box és tradicionáis karate, ju-jitsu)

Helye: Gépészeti Szakközépiskola (Kazinczy u. 7 sz.)

Ideje: kedd, csütörtök: 16.30 -18.00. 2.

Versenyzői csoport:

Arany János Kollégium,

Ideje: Hétfő, szerda, csütörtök: 18.00-20.00

Péntek: 15.00-16.00 Illésházy utcai boxterem

Edző: Shihan Gregor László VI. DÁN Nihon Karate, V. DÁN Kick Boksz,

IV DÁN Ju-Jitsu , Nippon Seibukan. S.

Vegyes, kezdő – haladó csoport Kick-box:

Helye: Lencsési Általános Iskola,

Ideje: Hétfő, szerda: 18.15 – 20.00

Edző: Sensei Haba József IV.DAN Kick-box III.DAN Ju-Jitsu (Goshin ryu)

Óvodás csoport:

Helye: Belvárosi “Százszorszép Óvoda”

Ideje: Hétfő és szerda 17.00 -18.00 .   Edző: Hankó Katalin III. DÁN S.Erzsébethelyi csoport: kick-box

Helye: Rózsa utca 21-23.

Kezdő : Ideje: hétfő és szerda: 15.30 -18.00.

Versenyzők: Ideje: hétfő 15-16.30 és péntek 16-17.30.

Edző: Debreczeni Dezső V. DÁN Kick-box

Ringes csoport: (Full-contact, low-kick, K-I):

Helye: Jókai utcai iskola (Jókai – Illésházy utca sarok) Szemben a Csaba Centerrel

Ideje: Hétfő, szerda, csütörtök,péntek: 16.30 – tói. Kedd- szombat. 16.00-tól

Edző: Hricsovinyi Károly okleveles középfokú edző

 

BÉKÉSCSABAI  LAKÓTELEPI SE ITF TAEKWON DÓ

1. Kezdőknek:

Helye: Gépészeti és Számtech. Szakközépiskola tornaterme Ideje: szerda és péntek 16.30-18.00.

2. Haladóknak:

Helye: Lencsési Általános Iskola tornaterme

Ideje: kedd és csütörtök 18.00-20-00.

Vezeti: Krajcsó István IV. DÁN

 

BÉKÉSCSABAI  LAKÓTELEPI SE WTF TAEKWON DÓ

Kezdőknek és haladóknak:

Helye: Jankai Tibor Általános Iskola tornaterme

Ideje: kedd, csütörtök és péntek 17.30-19.00.

Vezeti: Szedoglavits Alajos II. DÁN

 

BÉKÉSCSABAI  LAKÓTELEPI SE SHOTOKAN KARATE

Helye: Mezőmegyeri Művelődési Ház,

Ideje: hétfő 16.45-18.00 és csütörtök: 18.00-19.30.

Vezeti: Farkas András V. DÁN

 

BÉKÉSCSABAI  LAKÓTELEPI SE AIKIDO

Helye: Kazinczy Általános Iskola tornaterme,

Ideje: Kedd és csütörtök 17.30 -,19.30, Vasárnap: 16.00 -18.00

Gyerek csoport: Helye: Békési Úti közösségi Ház, Békési út 24 sz.,

Ideje: szerda 16.30-17.30 , Szombat. 14.30-15.30

Vezeti: Dobóvári Erik I DÁN

 

Senshi Kyokushin Karate SE

  • Szeghalom, Péter András Gimnázium tornaterme:  kedd, csütörtök, 17-19-ig,
  • Szeghalom, Az egyesület zsáktermében (régi fiú kollégium): szombat 14-16-ig
  • Körösladány, Művelődési ház: hétfő 18-19.30, szerda,17-18.30-ig.

Edző: Kovács Lajos 2.dan
Telefon: 30/399-7977

 

Karcagi SE Kyokushin Karate Szakosztaly bucsai csoportja

  • Bucsai Közösségi Ház: péntek 18.00- 20.00-ig; szombat 14.00- 16.00-ig

Edző: Shihan Gyarmati Imre V.DAN tel: 06 70 364-3399
Edző: Ifj. Gyarmati Imre II.DAN tel: 06 70 396-6964

 

Mezőhegyesi Platán SE ITF Taekwon-do Szakosztály

  • Mezőhegyes, Kiskatonák téri Általános Iskola tornaterme: kedd-ssütörtök, 17:30-20:00 óráig
  • Nagybánhegyes Petőfi Sándor Művelődési Ház: hétfő-péntek, 17:00-19:00. óráig

Edző: Mráz Tamás III.DAN

 

Battonyai Barátság SE ITF Taekwon-do Szakosztály

  • Battonya, Mikes Kelemen Gimnázium és Szakiskola tornaterme: hétfő 19:00-20:00 óráig, szerda 18:00 -20:00 óráig.

Edző: Mráz Tamás III. DAN

 

Kondorosi Kick-Box Egyesület

  • Kondoros, Kovács iskola tornaterme, a rendőrség mellett: Hétfő, Szerda, Péntek 18-19.30

Edző: Zsjak Zoltán II.DAN, Litauszki László I.DAN

 

Szarvas SE ITF Taekwon-do Szakosztály

  • Szarvas, Petőfi utcai sportcsarnok: hétfő és csütörtök 17.30 – 19.00

Edző: Pálinkás László I.DAN
Telefon: 06-30-983-6120

 

Füzesgyarmati Kick-Box SE

  • Kossuth Lajos Állt. Isk. tornaterme. – 5525 Füzesgyarmat Széchenyi u. 1: hétfő-szerda-péntek 17:30-19:00

Edző: Gasparik Róbert II. DAN
Telefon: 06 70 3348784

 

Újkígyósi Kick-box Szabadidő SC

  • Újkígyós, iskolai kis tornaterem
  • Kezdők: Szerda: 16.00 – 17.30, péntek: 17.30 – 19.00
  • Haladók: Kedd: 17.30 – 19.00, péntek: 16.00 – 17.30

Edző: Bánfiné Stefula Krisztina II.DAN

  • Versenyzők: Hétfő, kedd, csütörtök: 16.00 – 17.30

Edző: Debreczeni Dezső V.DAN
Weboldal: http://ujkigyoskickbox.lemais.hu/

 

CONTACT Kick-box és Thai-box SE

  • Orosháza, Vörösmarty Mihály Általános Iskola tornaterme: kedd 17.30 – 19.00, csütörtök 17.30 – 19.00

Edző: Puravecz Péter I. DAN
Telefon: 06-70-775 – 3501

 

Wing Tsun Kung-fu

  • Békéscsaba:Gépészeti Szakközépiskola terme: Békéscsaba, Kazinczy u. 7 sz.
  • Ideje: kedd, csütörtök: 18.00 – 19.00

Tréningeket vezeti: Széll Gábor, 6. Mesterfokozat
Telefon: 06-20-924-9460
Szász Gábor 3.Mesterfokozat
Weboldal: www.wingtsunbekescsaba.hu

 

Békési Kung-Fu iskola 

  • Békés, 4-es Számú Általános Iskola – hétfő és szerda 17:45-19:00

Tréningeket vezeti: Széll Gábor, 6. Mesterfokozat
Telefon:06-20-924-9460
Weboldal:www.wingtsunbekescsaba.hu

 

Gyulai Kung-Fu Iskola

  • Gyula, Városi Tornacsarnok: Hétfő és Szerda 17:30-18:45

Tréningeket vezeti: Széll Gábor, 6. Mesterfokozat
Telefon:06-20-924-9460
Weboldal: www.wingtsunbekescsaba.hu


Szeghalmi Kung-Fu Iskola

  • Szeghalom, Tildy Zoltán Ált. Iskola, Tildy Z. u. 17-21. (régi tornaterem): hétfő és ssütörtök 18:00-19:00

Tréningeket vezeti: Bagoly Tibor, 1. mesterfokozat
Telefon:06-30-529-5820

 

Viharsarok BUDO SE

Békéscsaba, egyesület edzőterme, Kazinczy utca 31/B

  • Aikido gyermek: hétfő, szerda 17.00. 18.00,
  • Aikido felnőtt: hétfő, szerda, péntek 18.00 – 19.30
  • Kendo: hétfő, szerda 19.30 . 21.00

Gyula

  • Kórház, Aikido kedd, csütörtök 17.00- 19.00

Gádoros

  • Just Zsigmond Művelődési Ház, Aikido, Szombat 9.00-11.00

Edzők: Bereek József 2. dan aikido
Práth Tamás 2.dan aikido, kendo
Bende Róbert 2.dan battodo, iaido, jodo
Juhász-Kiss Gábor 1.dan, aikido
Dobos Attila 1.dan aikido

 

Békéscsaba EBMAS WT Kung Fu iskola

EBMAS WT: Formabontó Rekreációs Központ Andrássy u.73 Hétfő – Szerda 18:30-20:00h

  • Escrima Hétfő 17:30-18:30h
  • Gyerekcsoport : Hétfő Jamina Rózsa u. Általános Iskola 16:30-17:30h
  • Női csoport: Kedd TSFőiskola Tornaterme 17:00-18:30h

Edző: Lévai Péter
E-mail: levaipeter@ebmaswt.hu
Telefon: 06- 30286-8577.

Szarvas

  • EBMAS WT : Szerda TSFőiskola 17:00 -18:30h

Csorvás

  • EBMAS WT : Csütörtök Ált. Iskola Tornaterme 16:30-18:00h

Sarkad

  • EBMAS WT:Péntek Művelődési Ház 16:30-18:00h

Méhkerék

  • EBMAS WT:Ált. Iskola Tornaterme 18:30-20:00

Vésztő

  • EBMAS WT: Szombat Műv. Ház 13:00-14:30

 

Békéssámsoni Tömegsport Egyesület ITF Taekwon-do Klub

  • Békéssámsoni Általános Iskola Tornaterme: csütörtök – 18.00-19.00 – szombat – 16.00-18.00

 

Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Levelezési cím: 5667, Magyarbánhegyes, Kossuth u. 56.
Elnök, vezető edző: Tamás József IV. Dan
Érdeklődni lehet telefonon: +36-20-223-2370
E-mail: tamasjozsef@corvintaekwodo.eu
Honlap: www.corvintaekwondo.eu

Edzések helye: Magyarbánhegyes, Kossuth Lajos Általános Iskola Tornaterme

Edzések időpontja: Szerda: 17.00-19.00, Péntek: 17.00-19.00

Edző: Kovács Szabina II. Dan 5946 Békéssámson, Andrássy u. 61. (Körlevelet ide kéri)
Telefon: 06/20-430-9849
E-mail: kszabina2005@gmail.com