Békés Megyei Harcművész Szövetség honlapja, hírek, aktualitások

Mesterek

Letölthető dokumentum: A Mester – Ajánlás Harcművész Mestereknek

Gregor László
VIII.DAN Goshinkai Karate-Do  (KNBK)
VI.DAN Nihon Karate (Kokusai BUDO Kiosujo)
V.DAN Nihon Karate-Do (Nippon Seibukan Academy, Kyoto)
VI.DAN Kick-box (WAKO)
V.DAN Nihon Taiho Jutsu (Keisatsuno Dento Nihon Taiho Jutsu Kyokai, Kyoto)
IV.DAN Ju-Jitsu (Goshin Jitsu-ryu)
I.DAN Aikido

Debreczeni Dezső
VI.DAN Kick-box – Békéscsaba

Haba József
IV.DAN All-Style Karate (Kick-box)
III.DAN Nihon Goshin-jutsu (Kokusai Budo Kiosujo)
III.DAN Ju-Jitsu (Goshin Jitsu ryu) Békéscsaba

Hankó Katalin
IV.DAN Kick-box – Békéscsaba

Csicsely Szilvia
III.DAN Kick-box – Békéscsaba

Farkas András
VII.DAN Shotokan Karate – Békéscsaba

Mráz Tamás
IV .DAN ITF Taekwon-do – Mezőhegyes, Battonya

Fejes Zsolt
I.DAN ITF taekwon-do, Mezőhegyes

Máté Ferenc
I.DAN ITF taekwon-do, Mezőhegyes

Máté István
I.DAN ITF taekwon-do, Mezőhegyes

Máté Zoltán
I.DAN ITF taekwon-do, Mezőhegyes

Radics Róbert
I.DAN ITF taekwon-do, Mezőhegyes

Rádai Roland
IV.DAN ITF Taekwon-do Battonya
I.DAN kick-box

Rádai Imre
IV.DAN taekwon-do
I.DAN Kick-box Barátság SE Battonya

Mezei Nikolett
II.DAN ITF taekwon-do, Battonyai Barátság SE
II.DAN kick-box , Battonyai Barátság SE

Olasz Máté
II.DAN ITF Taekwon-do Barátság SE Battonya

Hortobágyi János
II.DAN Kick-box – Battonya

Berki Viktória Annamária
I.DAN ITF taekwon-do, Battonyai Barátság SE

Juhász Ábel
I.DAN ITF taekwon-do, Battonyai Barátság SE

Kurunczi Gábor
I.DAN ITF taekwon-do, Battonyai Barátság SE

Tóth Balázs
I.DAN ITF taekwon-do, Battonyai Barátság SE

Zsurzs Mihály
I.DAN ITF taekwon-do, Battonyai Barátság SE

Marosin Bella
I.DAN ITF taekwon-do, Battonyai Barátság SE

Kovács Lajos
III.DAN Kyokushin karate – Szeghalom

Bánfiné Stefula Krisztina
II.DAN Kick-box – Újkígyós

Korcsog László
I. DAN Újkígyósi SZSE

Gulyás Beáta
I.DAN Kick-box – Békéscsaba

Krajcsó István
IV.DAN ITF Taekwon-do, Békéscsaba

Dávid Nóra
IV.DAN ITF Taekwon-do, Békéscsaba

Dávid Péter
III.DAN ITF taekwon-do, Békéscsaba

Váradi Tamás
III.DAN ITF taekwon-do, Békéscsaba

Takács Barbara
II.DAN ITF taekwon-do, Békéscsaba

Béres Richárd
II.DAN ITF Taekwon-do – Békéscsaba

Dávidné Carutasu Gabriella
II.DAN ITF Taekwon-do, Békéscsaba

Kovács János
II.DAN ITF taekwon-do, Békéscsaba

Béres Ákos
I.DAN ITF taekwon-do, Békéscsaba

Béres István
I.DAN ITF taekwon-do, Békéscsaba

Seben Zalán
I.DAN ITF taekwon-do, Békéscsaba

Szabados Tamás
I. DAN ITF Taekwondo – Békéscsaba

Darabos Attila
I.DAN ITF taekwon-do Békéscsaba, Viharsarok BUDO SE

Fodor Zsolt
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Darabos Attila
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Fodor Zsolt
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Hankó György
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Jászberényi Balázs
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Pataki Ildikó
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Kun Zoltán
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Maglóczki Kira
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Mészáros Imre
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Németh Enikő
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Szabados Tamás
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Török János
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Unyatyinszki Enikő
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Varga Dudás Tibor
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Zacher Patrik
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Pertich Ákos
I.DAN ITF Taekwon-do Békéscsaba

Matusik Andrea 
III.DAN WT Taekwondo   Békéscsabai JALTE

Gyuricza Imre 
I.DAN WT Taekwondo   Békéscsabai JALTE

Ifj. Gyarmati Imre
V. DAN Kyokushin Karate Karcag-Bucsa

Zsjak Zoltán
III.DAN Kick-box – Kondoros

Gasparik Róbert
III.DAN Nihon Goshin Jutsu (Kokusai Budo Kiosujo)
IV.DAN Kick-box – Füzesgyarmat
I.DAN ju-jitsu (goshin-ryu)

Guruczi Sándor
I.DAN Kick-box Füzesgyarmat Hegyesi KBSE

Elek József
I.DAN kick-box – Dévaványa

Lovász György
VII.DAN Shotokan karate – Szarvas

Tóth István
IV.DAN ITF Taekwon-do – Szarvas.

Ruzsinszki György
V.DAN Shotokan karate, Szarvas

Teudán Zoltán
II.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Bessenyei Ferenc
I.DAN ITF Taekwon-do – Szarvas

Nánási Zoltán
I.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Körvélyesi József
I.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Roszik Tamás
I.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Tóth Gábor
I.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Bessenyei Domos
I.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Détár Előd
I.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Pálinkás László
I.DAN ITF taekwon-do, Szarvas

Andó László
III.DAN shotokan karate – Békéscsaba

Szedoglavits Alajos
IV.DAN WTF Taekwon-do – Békéscsaba.

Szedoglavits Vilmos
II.DAN WTF Taekwon-do – Békéscsaba

T.Kovács Zsanett
II.DAN kyokushin karate – Sydney-Békéscsaba

Szabó Sándor
I.DAN Kick-box – Békés

Varga Viktória
I.DAN – Békéscsaba-Budapest

Bartyik Jenő
II.DAN WTF Taekwon-do – Békéscsaba

Zsiga Zsolt
VI.DAN kyokushin karate, Orosháza

Borbíró Zoltán
V.DAN Nihon Taiho Jutsu (Keisatsuno Dento Nihon Taiho Jutsu Kyokai, Kyoto)
III.DAN Ju-Jitsu, I.DAN Kick-box – Békéscsaba

Széll Gábor
IX. mesterfokozat Wing Tsun – Derecske

Beke Károly
3. mesterfokozat Wing Tsun – Békéscsaba

Nagy László
IV.DAN ITF taekwon-do – Kétegyháza

Igricz János
I.DAN ITF taekwon-do, Dragon TKD Kétegyháza

Nagy Viola Mária
I.DAN ITF taekwon-do, Dragon TKD Kétegyháza

Árvai Fruzsina 
I.DAN ITF taekwon-do, Dragon TKD Kétegyháza

Herédi Anikó
I.DAN ITF taekwon-do, Dombegyháza

Papp Tibor Norbert
I.DAN ITF taekwon-do, Dombegyháza

Mellár Zoltán
I.DAN kick-box – Csorvás

Lévai Péter
Wing Tzun Kung Fu Instruktor 4.Mesterfokozat

Barna Márton
III.DAN Kick-box – Mezőberény

Gyarmati Imre
VI.DAN Kyokushin karate – Bucsa-Karcag

Berek József
IV. DAN Aikido – Viharsarok Budo SE

Urbán Irma
I.DAN  Aikido, Viharsarok Budo SE

Torma György
VIII.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Torma Béla
IV.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Nagy Ferenc
I.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Dr. Hutter Károly
III.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Kajtor József
I.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Lechner Zsolt
I.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Sziráczki Roland
I.Dan Gyulai Shotokan Karate Klub

Kovács Viktor
III.DAN shotokan karate

Práth Tamás – Viharsarok Budo SE
II. DAN Aikido
I. DAN WTF Taekwon-do
II. DAN Kendo

Kellner Zoltán
I.DAN Shotokan karate – Békéscsaba

Juhász-Kiss Gábor
II. DAN Aikido – Viharsarok Budo SE

Dobos Attila
I. DAN Aikido – Viharsarok Budo SE

Nagy László
I. DAN Aikido – Viharsarok Budo SE

Bende Róbert
II. DAN Battodo – Viharsarok Budo SE

Gill Csaba
II.DAN Kendo – Viharsarok Budo SE

Balogh Szabolcs
II.DAN Aikido – Viharsarok Budo SE

Tamás József
V. DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Csatillo-Tamás Tímea
III. DAN. Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Krajcsi-Oravecz Diána
I. DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Tamás Boglárka
III.DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Kenneth Washington Castillo Leon
II. DAN  Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Süli Tamara
II. DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Süli Ferenc
I. Dan Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Ricardo Matias De Nusso
II. Dan Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Barta Dorina
I. Dan Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Dudaszeg Márk
I. Dan Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Priskin Ferenc
I.DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Farkas Csenge
I.DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Cseresznyés Lea
I.DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Oravecz Diána
I.DAN Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub

Márton Attila
II. DAN Kendo – Viharsarok Budo SE

Tatics Krisztián Milán
II. Dan Aikido – Viharsarok Budo SE

Gojdár Julianna
I.DAN ITF Taekwon-do – Békéssámson

Chrappan Róbert
II.DAN ITF Taekwon-do – Békéssámson

Chrappan Ákos
II.DAN ITF taekwon-do, Békéssámson

Kiss Lajos
I.DAN ITF taekwon-do, Békéssámson

Dobóvári Erik
III.DAN Aikido, Békéscsaba

Ifjabb Zsiga Zsolt
II.DAN Kyokushin Karate, Orosháza

Bende Flóra
I.DAN Kyokushin karate, Orosháza

Fejes Dániel
I.DAN ITF Taekwon-do TÉT SE

Máté Tibor
II.DAN ITF taekwon-do, TÉT SE Orosháza

Váradi Gergő
I.DAN ITF Taekwon-do TÉT SE

Fejes Anikó
I.DAN ITF Taekwon-do – TÉT SE

Kari Szabolcs
I.DAN ITF Taekwon-do TÉT SE

Fejes Anikó
I.DAN ITF taekwon-do, TÉT SE Orosháza

Fejes Dániel
I.DAN ITF taekwon-do, TÉT SE Orosháza

Majdán Attila
I.DAN ITF taekwon-do, TÉT SE Orosháza

Ifj. Máté Tibor
I.DAN ITF taekwon-do, TÉT SE Orosháza

Wertheim Albert, Ezredes
Tiszteletbeli I.DAN Ju-Jitsu, Békéscsaba

Magon Hajnalka
II.DAN Kyokushin karate, Orosháza

Orbán Tibor
II.DAN Kyokushin Karate, Orosháza

Olasz Attila
I.DAN, Kyokushin Karate, Orosháza

Szilasi László
III.DAN Kyokushin karate, Orosháza

Hajdú Dezső
I.DAN Kyokushin karate Orosháza

Fazekas Árpád
III.DAN Kyokushin karate, Orosháza

Varga János
I.DAN WTF taekwon-do, Chon-Ji SE, Békéscsaba

Liseczki János
I. DAN – Kendo – Viharsarok Budo SE

Litauszki László
IV.DAN Kick-box – Kick-box Kondorosi Kick-box SE

Kovács Marianna
I.DAN Kick-box Kondorosi Kick-box SE

Cinkotai János
I.DAN Kick-box Kondorosi Kick-box SE

Halustyik Cintia
I.DAN Kick-box Contact KTHE Orosháza

Deli Roland
I.DAN Kick-box Contact KTHE Orosháza

Gáspár Péter
I.DAN Kick-box – Kondoros

Géczi Gusztáv
I.DAN ITF Taekwon-do (Békéscsaba – Győr)

Kovács Szabina
II.DAN ITF Taekwon-do Békéssámson

Bíró Tamara
IV.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Dévényi Ilona
I.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Cseke István
I.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Horváth László
VI.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Ködmön Petra
III.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Csepreghy Mátyás
II.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Dr. Borgulya Gábor
III.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Kajtor József
II.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Cepreghy Lóránt
I.DAN Gyulai Shotokan Karate Klub

Szabó Ferenc
I. Dan Samuray Kyokushin Karate SE Gyula

Braun Zoltán
I.DAN Kick-box

Csehi Katalin
I.DAN Kick-box Békéscsabai Lakótelepi SE

Szász Gábor
Wing Tsun 3.mesterfokozat

Püskiné Erdei Antónia
Wing Tsun 3.mesterfokozat

Hanicz Nelly
I.DAN kick-box (Békéscsabai Lakótelepi SE-Király team)

Dohányos András
III.DAN kick-box (Békéscsabai Lakótelepi SE)

Benedek Zsolt
I.DAN kick-box (Békéscsabai Lakótelepi SE)

Szabó László
I.DAN kick-box (Békéscsabai Lakótelepi SE)

Balázs Sándor
III.DAN Aikido- Békéscsabai Lakótelepi SE

Pápai Patrik
III.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Balázs Eszter
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Dancsik Petra
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Kiss Beatrix
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Lőrincz Balázs
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Rálik Balázs
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Számel Tamás
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Tóth András
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Tóth Roland
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Dudaszeg Márk
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Hack Dániel
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Hack Pálma
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Kiss Félix
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Kotroczó Evelin
II.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Kovács Ferenc Zsolt
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Nedreu Péter
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Pap Csanád
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Pap Eszter
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Rálik Balázs
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Tánczos László
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Verbai Zsolt
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Striffel Mira
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Nyíri Fanni
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Kelemen Kornél
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Milecz Marcell
I.DAN ITF taekwon-do, Spárta SE Medgyesegyháza

Opauszki Dávid
I.DAN kick-box Békéscsabai Lakótelepi SE

Andrékó Zoltán
I.DAN kick-box Orosházi Contact SE

Friedl Flórián
I.DAN kick-box, Contact KTHE Orosháza

Kéringer Katalin
Wing Tsun Kung-fu 3.mesterfokozat

Puravecz Péter
IV.DAN Kick-box Orosháza

Komlósi Kálmán
Aikido II. DAN – Viharsarok Budo SE

Sallai Csilla
II.DAN Aikido – Aki shiro dojo, Gyula

Uhrin Béla
III.DAN Aikido – Aki shiro dojo, Gyula

Andrej István
I.DAN Aikido – Aki shiro dojo, Gyula

Antal Sándor
I.DAN  Aikido – Aki shiro dojo, Gyula

Purecse Tamás
I.DAN  Aikido – Aki shiro dojo, Gyula

Varga  Attila
I.DAN  Aikido – Aki shiro dojo, Gyula

Valaczkai Sándor
I.dan Aikido – Viharsarok Budo SE

Erdei Tibor
I.DAN aikido, Békéscsaba Fényes

Deák László
I.DAN Goshinkai Karate-Do Okány

Fábián Mihály
I.DAN Goshinkai Karate-Do   Füzesgyarmat

Kiss Károly
I.DAN  CARLSON GRACiE  Ju-Jitsu East Warriors SE  Békéscsaba

Hocz Csaba
I.DAN CARLSON GRACiE  Ju-Jitsu East Warriors SE  Békéscsaba